gototopgototop
Юрій Безсмертний на радіо промінь 01.08.2016

Юрій Безсмертний / Фото: радіо Практический психолог, специалист центра психологического лечения алкоголизма "Сенс", мастер социальной работа Юрий Бессмертный на радио Проминь в программе "На свежую голову"Ссылка на аудиофайл http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=1325549

Ссылка на страницу передачи http://promin.fm/quote/1663/CHi-mozhe-isnuvati-lyudina-bez-slabkostey-chi-zalezhnostey-Modne-nini-ponyattya-adiktivnoyi


ЧИ МОЖЕ ІСНУВАТИ ЛЮДИНА БЕЗ СЛАБКОСТЕЙ ЧИ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ? МОДНЕ НИНІ ПОНЯТТЯ АДИКТИВНОЇ ПОВЕДІНКИ ДІЙШЛО І ДО УКРАЇНИ. ЯКОЮ Є ПРИРОДА ЗАЛЕЖНОСТЕЙ?


Вільної від залежностей людини просто немає. Природа будь-якої залежності практично однакова – людині чогось не вистачає, вона чогось шукає, - психолог
"Вільної від залежностей людини просто немає. Межа залежності тонка і невидима. За один день і навіть за рік її не перетинають. 

Поняття норми для різних людей є різним. Але природа будь-якої залежності практично однакова. Це духовна основа – людині чогось не вистачає, вона чогось шукає. 

Основний симптом – втрата контролю над певними діями чи моментами у своєму житті. Якщо це заважає самій людині жити чи якщо заважає жити її оточенню - це основні критерії визначення залежності і сигнал про необхідність допомоги. 

Адже перш за все страждають рідні, а потім вже сама людина. Тому часто починати треба зі зміни поведінки рідних людей. Замість однієї залежності повинно прийти на зміну щось інше. 

Я хочу закликати людей усвідомлено обирати свої залежності". - Розповів в ефірі радіо "Промінь" психолог, екзистенційнй консультант Юрій Безсмертний.


 
 
Яндекс.Метрика